O MESTESAMOSPRÁVAOBČAN... V MESTEDOKUMENTYNÁVŠTEVNÍKFOTOGRAFIE Z ...
       

meniny oslavuje:
dnes:
zajtra:


Úvodná stránka

Naše mesto kliká zodpovedne.sk
Počasie Spišské Vlachy - Svieti.com
Webmail
Administrácia
D E T A I L Y   O Z N A M U

<< späť na úvod   /   << späť do archívu

The Run Slovakia 2017
Publikované:14.06.2017 10:35Termín:  
Vážená obec,

dovoľte, aby sme sa Vám poďakovali za podporu prvého ročníka najdlhšieho štafetového na Slovensku The Run Slovakia 2017. Od piatku do nedele zdolávali športoví nadšenci unikátnu trasu cez najkrajšie kúty Slovenska s úctyhodnými výkonmi, neobyčajnou energiou a najmä silnými zážitkami. Podarilo sa nám prepojiť našu krajinu, zdolať 534 km dlhú trať a sme šťastní a hrdí na to, že Vaša obec bola súčasťou tohto jedinečného projektu.

Počas prvého ročníka The Run Slovakia nechýbali radosť, smiech i plač. Pocítili sme zúfalstvo, vyčerpanosť, ale aj spokojnosť a úľavu, nepohodu i odhodlanie ísť ďalej. Pred sebou máme veľkú výzvu - vylepšovať a posúvať projekt The Run Slovakia ďalej. Sme si istí, že s odhodlaným srdcom a tvrdou prácou, sa nám to môže podariť. Chceli by sme vysloviť veľkú vďaku všetkým bežcom, ktorí nám dôverovali, všetkým partnerom, ktorí nás podporili, a celému tímu, ktorý s plným nasadením pracoval na realizácii myšlienky prebehnúť Slovensko. Sme šťastní, že sa nám podarila veľká vec a Vaša obec bola pri tom! 


Chceme sa špeciálne poďakovať Vám za to, že ste nám pomohli zrealizovať prepojenie bežeckej trate z východu na západ Slovenska. Vašu podporu si veľmi vážime a veríme, že v budúcom ročníku sa opäť stretneme na tejto nádhernej trati naprieč Slovenskom. 

Viac fotografií nájdete na: www.therun.sk – galéria alebo na foto.spisskevlachy.sk

S pozdravom,

Organizačný tím The Run Slovakia
© mesto Spišské Vlachy 2007 / admin(zav)spisskevlachy.sk