O MESTESAMOSPRÁVAOBČAN... V MESTEDOKUMENTYNÁVŠTEVNÍKFOTOGRAFIE Z ...
       

meniny oslavuje:
dnes:
zajtra:


Úvodná stránka

Naše mesto kliká zodpovedne.sk
Počasie Spišské Vlachy - Svieti.com
Webmail
Administrácia
D E T A I L Y   O Z N A M U

<< späť na úvod   /   << späť do archívu

Fond na podporu umenia podporil nákup nových kníh do knižnice
Publikované:27.11.2017 14:23Termín:  
Mesto využilo aj v tomto roku možnosť získať podporu na nákup knižničného fondu do Mestskej knižnice, ktorú  poskytuje Fond na podporu umenia. V rámci Programu 5.1.3 Akvizícia knižníc podalo projekt pod názvom „Čítanie je najlepšie učenie“ s rozpočtovým nákladom vo výške 3.000,00 €. Na základe rozhodnutia Fondu bola Mestu na tento účel poskytnutá dotácia vo výške 2.700,00 € s minimálnym povinným spolufinancovaním vo výške 10 %, t. j. 300,00 €. 

Z pridelených finančných prostriedkov, vrátane spolufinancovania plánuje knižnica do konca marca 2018 nakúpiť minimálne 200 ks nových knižničných titulov pre všetky čitateľské kategórie. Nakupované nové tituly budú čitateľom dostupné k výpožičkám priebežne a to v závislosti od termínu ich nákupu.  

V snahe efektívneho a hospodárneho využitia pridelených dotačných prostriedkov bude nákup jednotlivých knižničných titulov zameraný na najžiadanejšie a najnovšie tituly. 

Veríme, že aj nové prírastky do knižnice zakúpené z tejto dotácie prispejú k ďalšiemu rozšíreniu vedomosti, štúdiu, ako i k efektívnemu využitiu voľného času našich čitateľov.
© mesto Spišské Vlachy 2007 / admin(zav)spisskevlachy.sk