O MESTESAMOSPRÁVAOBČAN... V MESTEDOKUMENTYNÁVŠTEVNÍKFOTOGRAFIE Z ...
       

meniny oslavuje:
dnes:
zajtra:


Úvodná stránka

Naše mesto kliká zodpovedne.sk
Počasie Spišské Vlachy - Svieti.com
Webmail
Administrácia
D E T A I L Y   O Z N A M U

<< späť na úvod   /   << späť do archívu

Upozornenie o držaní psov v meste Spišské Vlachy
Publikované:22.03.2013 15:21Termín:.  

Vážení občania,
vzhľadom na skutočnosť, že v nedávnej minulosti došlo pri doručovaní poštových zásielok k napadnutiu zamestnankyne Slovenskej pošty psom, mesto Spišské Vlachy a Slovenská pošta, a.s. dôrazne vyzýva občanov na dodržiavanie zákona č. 282/2002 Z. z., ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov a zároveň aj Všeobecne záväzného nariadenia mesta č. 5/2011.
V prípade, že kompetentní zamestnanci Slovenskej pošty, a.s. pri doručovaní zásielok budú aj naďalej v konkrétnych prípadoch obmedzovaní, či ohrozovaní psami, Slovenská pošta, a.s. pozastaví doručovanie poštových zásielok na tieto poštové adresy. Dotknutí adresáti si budú musieť potom preberať poštové zásielky osobne na dodávacej pošte.
Žiadame Vás preto, aby ste zabránili voľnému pohybu Vášho psa v uliciach nášho mesta a súčasne tým zabránili aj k opakovaniu nepríjemných a zdravie ohrozujúcich situácií v našom meste.
Zároveň Vás žiadame, aby ste zabezpečili umiestnenie poštových schránok na mieste, na ktorom nebudú zamestnanci Slovenskej pošty pri doručovaní poštových zásielok ohrozovaní.
Ďakujeme za porozumenie.

© mesto Spišské Vlachy 2007 / admin(zav)spisskevlachy.sk