O MESTESAMOSPRÁVAOBČAN... V MESTEDOKUMENTYNÁVŠTEVNÍKFOTOGRAFIE Z ...
       

meniny oslavuje:
dnes:
zajtra:


Úvodná stránka

Naše mesto kliká zodpovedne.sk
Počasie Spišské Vlachy - Svieti.com
Webmail
Administrácia
D E T A I L Y   O Z N A M U

<< späť na úvod   /   << späť do archívu

Oznam - oceňovanie najúspešnejších športovcov regiónu SPIŠ za rok 2015
Publikované:12.01.2016 12:41Termín:do odvolaniaPríloha:
Vážení občania,

Okresný úrad Spišská Nová Ves a Olympijský klub SPIŠ v spolupráci s mestom Spišská Nová Ves pripravuje 43. ročník kultúrno-športovej akcie pod názvom „Najúspešnejší športovci regiónu SPIŠ“, okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča za rok 2015, ktoré sa uskutoční dňa 16.03.2016 (streda) o 17.00 h v koncertnej sále Reduty, Spišská Nová Ves. Týmto sa na Vás obraciame so žiadosťou o zaslanie návrhov na ocenenie športovcov žijúcich v meste Spišské Vlachy, ktorí by podľa Vás mali byť na tomto športovom podujatí ocenení za svoje dosiahnuté výsledky. Oceňované kategórie:

A) Jednotlivci

B) Kolektívy

C) Cena Embraco Slovakia, s.r.o. – talent roka

D) Cena Fair-Play

Svoje návrh je potrebné doručiť  v písomnej forme/emailom na sekretariát MsÚ Spišské Vlachy na emailovú adresu: msuspv@spisskevlachy.sk) v termíne do 10.02.2016. V návrhu je potrebné v krátkosti uviesť údaje o nominovaných športovcoch, ich úspechy, víťazstva v jednotlivých kategóriách, meno trénera a 3-5 fotografie vo formáte „JPG“. 

Pre bližšie usmernenie k vypracovaniu Vášho návrhu bol schválený „Štatút“, v ktorom sú uvedené všetky informácie a kritéria týkajúce sa návrhov, vyhodnocovania a oceňovania športovcov. Týmto Vás prosíme o dodržanie vyššie uvedeného termínu na zaslanie svojich návrhov. 

Bližšie informácie získate na sekretariáte MsÚ na tel. čísle 053/417 42 10.


Viac v prílohe.
© mesto Spišské Vlachy 2007 / admin(zav)spisskevlachy.sk